Parkeren voor gehandicapten blijft gratis in Oss
Parkeren voor gehandicapten blijft gratis in Oss

Het voorstel om betaald parkeren voor gehandicapten in Oss in te voeren is door het college ingetrokken. Dit is een mooi succes voor alle Osse gehandicapten met een invalideparkeerkaart. Gehandicapten hebben door hun beperkingen vaak een lager inkomen en hogere uitgaven.
SP-raadslid Henk van Gerven: “De maatregel was onacceptabel en oneerlijk en is door de SP van meet af aan fel bekritiseerd. Ook bij de Osse gehandicapten was veel onbegrip. Het college heeft kennelijk eieren voor haar geld gekozen en het debat voor de komende raadsvergadering niet afgewacht.”

Er ligt nog een voorstel om de leges voor een invalidenparkeerkaart te verdubbelen naar wel 200 euro. De SP dient een voorstel in om dit niet door te laten gaan. Onze gehandicapten verdienen steun, geen hoge financiële drempels om een gehandicaptenparkeerkaart aan te vragen.