oss.sp.nl

Homepage SPOss
SP Oss :: Nieuws

Start van No Claim actie in Oss


(foto: Paul Peters)

16-07-2004 • Op donderdagavond 15 juli is de SP van start gegaan met de No Claim actie in het Osse centrum. Er werden folders verspreid en handtekeningen verzameld. De ambassadeur van de cliniclowns (R)zette de eerste handtekening tegen de plannen om No Claim in de zorg in te voeren.

Carla Steenman van de SP (L) vertegenwoordigde het Osse actiecomité, dat bestaat uit een dertigtal maatschappelijke organisaties. Naast de SP steunen ook PvdA en Groen Links de actie.


Op de eerste avond in het Osse winkelcentrum werden al vele honderden protestkaarten ingevuld.(foto: Hans vd Poel)
Op de eerste avond in het Osse winkelcentrum werden al vele honderden protestkaarten ingevuld.(foto: Hans vd Poel)

Volgens Carla Steenman is dit nog maar het begin. In de zomerperiode wil het actiecomité in Oss vele duizenden kaarten laten invullen. [an error occurred while processing this directive]


Nieuwsoverzicht
HOOFDMENU

Afdeling
Nieuws
Activiteiten Service

Fractie - Leden

Bezoek ook www.lilianmarijnissen.nl

én bezoek www.mahmuterciyas.nl

SP in de regio

Tweede Kamerverkiezingen 12 september 2012
1 voor allen
Laat zien waarom je SP-lid bent

Vroeg of laat
Studio SP
top